استایل

انواع مدل یقه پیراهن زنانه

مدل یقه پیراهن زنانه

انواع مدل های جدید و شیک یقه زنانه ، شومیز ، کت و مانتو

انواع مدل های جدید و شیک یقه زنانه مجلسی ، شومیز ، کت و مانتو ، مدل های یقه زنانه در زیبایی و ظرافت آن موثر است و یکی از مهمترین قسمت های خیاطی است. مدل یقه زنانه در زیبایی و ظرافت موثر است و یکی از مهمترین قسمتهای خیاطی است. در واقع نیمی از زیبایی و جذابیت مدل لباس به شکل و طرح یقه آن برمی گردد. انتخاب مدل یقه لباس مجلسی یکی از مهمترین قسمتهای لباس مجلسی است و در زیبایی لباس مجلسی نقش اساسی دارد.
برای انتخاب مناسب ترین مدل یقه ، آشنایی با جدیدترین و زیباترین طرح ها و مدل ها می تواند ایده جالبی باشد که می تواند به شما در انتخاب بهترین کمک کند. در این مقاله شما را با جدید ترین مدل یقه لباس زنانه ، انواع مدل یقه پیراهن زنانه آشنا می کنیم.
برای آشنایی با جدیدترین مدل مانتو برای افراد لاغر2021 کلیک کنید.

مدل یقه لباس زنانه شیک

یقه لباس مجلسی در زیبایی لباس فوق العاده مهم است. اما در مدل های یقه تنوع زیادی وجود دارد و انتخاب را تا حدودی دشوار می کند.
اولین نکته ای که در انتخاب یقه لباس مجلسی باید به آن توجه کنید ، تناسب یقه با مدل لباس انتخابی و پارچه مورد نظر است که اکثر افراد ، خصوصاً کسانی که در خیاطی  زمینه دارند ، به آن توجه می کنند.
مدل یقه شومیز بسیار شیک

مدل یقه شومیز بسیار شیک

مدل یقه پیراهن زنانه

در لباس مجلسی بلند با پارچه ابریشم و گیپور مدل های مختلف یقه وجود دارد و در این قسمت نیز نمونه هایی از مدل یقه از جدیدترین مدل های لباس مجلسی گیپور و حریر را جمع آوری کرده ایم که هر کدام می توانند  انتخاب ایده آل برای لباس مجلسی جدید و شیک باشد.
مدل یقه دلبری جدید و شیک

مدل یقه دلبری جدید و شیک

 

مدل یقه کراواتی شیک برای بلوز

مدل یقه کراواتی شیک برای بلوز

مدل جدید و شیک یقه مانتو زنانه

کت و شلوار ، دامن و کت مجلسی از جمله لباس هایی است که بسیار مورد پسند است و بیشتر خانم ها در مراسم مختلف از چنین مدل هایی استفاده می کنند و لباس لوکس زنانه می پوشند.
گاهی اوقات انتخاب مدل یقه مانتو و لباس مجلسی ممکن است دشوار باشد و ما جدیدترین مدل های یقه مانتو را جمع آوری کرده ایم تا بهترین انتخاب را داشته باشید.
توجه داشته باشید که مدل لباس پرنسس مجلسی تا حد زیادی می تواند مدل لباس و زیبایی و جذابیت آن را تعیین کند ، بنابراین بهتر است بهترین و جذاب ترین مدل را با دقت و توجه زیادی به مدل های ارائه شده انتخاب و تهیه کنید.
مدل یقه شکاری به شکل هفت

مدل یقه شکاری به شکل هفت

مدل یقه زنانه 2020

مدل یقه مانتو زنانه در طرح های متنوعی مانند کلاسیک ، فانتزی ، مدرن و … موجود است و شما می توانید با توجه به فرم اندام و گردن خود از آنها یقه مناسب و شیکی انتخاب کنید و از جذابیت و شیک تری برخوردار باشید.

مدل یقه جدید بلوزهای مجلسی و اسپرت

برای دوخت یقه مانتو زنانه از انواع یقه های انگلیسی ، ارشالی ، آمریکایی ، گرد ، هفت ، دیپلمات و مدل استفاده می شود. هر کدام از این یقه ها زیبایی و جذابیت خاص خود را دارند و با توجه به فرم بالاتنه برای شما بهتر است. یقه مناسب برای دوخت لباس مجلسی خود را از میان این طرح های مختلف انتخاب کنید.
مدل یقه پرنسسی دخترانه

مدل یقه پرنسسی دخترانه

مدل جدید یقه مانتو

یقه هفت یکی از رایج ترین مدل های یقه برای دوخت لباس مجلسی است و این مدل یقه باعث می شود تا افرادی که دارای تنه بزرگ هستند از این طرح یقه برای دوخت لباس مجلسی خود استفاده کنند.
یقه های هفت عریض و بزرگ نیز بیشتر مناسب خانم های لاغر است و این مدل یقه ها باعث بزرگتر نشان دادن قسمت بالای بدن می شود.
یقه های انگلیسی و یقه های گرد نیز از جمله یقه های زیبا و معروف برای دوخت کت های مجلسی است.
یقه های گرد باز برای خانم های بزرگ انتخاب خوب و ایده آلی است و اگر صورت استخوانی و اندامی لاغر دارید بهتر است یقه مانتو خود را از بین این مدل ها انتخاب نکنید.
از این که مقاله را مطالعه کردید از شما سپاسگزاریم. خوشحال می شویم تجربیات خود را در زمینه شیک ترین مدل یقه لباس زنانه ، انواع مدل یقه پیراهن زنانه با ما به اشتراک بگذارید.
منبع: zzb.bz , v.ht , cutt.ly , bit.ly
مدل یقه پیراهن زنانه ، مدل یقه لباس مجلسی ، مدل لباس یقه خشتی ، مدل یقه مجلسی ، مدل یقه بسته ،مدل یقه و آستین ،مدل یقه پیراهن نخی ، مدل یقه لباس خانگی ، مدل یقه عروسکی  ، مدل یقه مانتو ، مدل یقه دخترانه ، مدل یقه جدید ، انواع مدل یقه مجلسی ، مدل یقه لباس مجلسی لمه ، مدل یقه فرحی ، عکس مدل یقه لباس ، مدل لباس مجلسی یقه دلبری ، مدل یقه دخترانه ، مدل یقه لباس مجلسی گیپور ، مدل لباس یقه بسته ، مدل یقه بسته مانتو ، مدل یقه مانتو ، مدل یقه دلبری بسته ، انواع یقه هفت ، مدل یقه لباس مجلسی ، انواع یقه لباس مجلسی ، مدل یقه پیراهن نخی بندری  ، مدل پیراهن نخی اینستا ،  ، مدل پیراهن نخی زنانه خانگی کوتاه ، مدل پیراهن خانگی شیک ، مدل یقه پیراهن نخی خانگی، مدل یقه لباس ، مدل یقه پیراهن نخی ، مدل یقه مجلسی ، مدل یقه لباس قصری ، انواع مدل یقه ، عکس مدل یقه لباس ، مدل لباس مجلسی یقه دلبری ، انواع یقه لباس مجلسی ، مدل یقه بلوز ، شیک ترین مدل یقه لباس زنانه ، انواع مدل یقه پیراهن زنانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *