استایل, پارچه شناسی

بهترین مدل های مانتو اسپرت 1401

مدل مانتو اسپرت

بهترین مدل های مانتو اسپرت

خرید مانتو برای شما هم جذاب است؟ مدل مانتو اسپرت را از کجا خریداری می کنید؟ خصوصیات مانتو های اسپرت چیست و تفاوت ظاهری آنها با اسپرت های مجلسی چیست؟ خانم هایی که می خواهند سادگی را در کنار زیبایی مانتو خود تجربه کنند به سراغ مدل های اسپرت می روند.
این سبک لباس مانند لباس های مجلسی بسیار متنوع است و هر خریدار، خرید خود را بر اساس اندام خود انجام می دهد. وقتی برای خرید یک مانتو جدید به بازار می روید ، حتماً متوجه شده اید که تنوع زیادی در مدل های جلو باز و بسته برای سبک اسپرت وجود دارد.
در حال حاضر چه مدل های اسپرتی در بازار موجود است و چگونه آنها را تشخیص می دهیم؟ این سوال ممکن است سوال بسیاری از زنان جوان باشد. اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوال هستید ، در مقاله زیر انواع مدل های مانتو جدید در سبک اسپرت معرفی شده است.

برای خرید پارچه مانتویی کلیک کنید.

روزهای دانشجویی خود را با یک مدل مانتو اسپرت دانشجویی سپری کنید!
به تصویر زیر نگاه کنید؛ در نگاه اول قطعاً به سادگی مانتو اسپرت پی برده اید. سادگی برای آنها از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا دانشجویان دختر، مانتو اسپرت دانشجویی را برای دانشگاه و کلاس تهیه می کنند.

 

مدل مانتو اسپرت تابستانی

اگر بیشتر به جزئیات عکس زیر توجه کنید متوجه می شوید که حتی رنگ دکمه ها نیز مهم است و ظاهر ساده ای دارند. اگر روزهای دانشجویی خود را سپری کرده باشید ، با مشاهده عکس های آن دوره به راحتی این ویژگی ها را در مدل مانتو خود پیدا خواهید کرد.
مانند آنچه در تصویر زیر مشاهده می کنید ، این مدل مانتو اسپرت نیز دارای رنگ رسمی و خاکستری است. رنگ های بسیار شاد اغلب برای محیط های اداری و مدرسه مناسب نیستند. با این وجود طراحی آستین سه چهارم و قد بلند مانتو جلوه زیبایی به آن بخشیده است.

این شما هستید و این مدل مانتو اسپرت بهاری!

در انواع مانتو های اسپرت بهاری زیبایی ها را در کنار انواع رنگ های شاد بهاری مشاهده خواهید کرد.
تغییرات مدل ، رنگ و طرح همچنان با سادگی به این سبک مانتوها اضافه می شود. بارزترین ویژگی مانتوهای اسپرت بهاری ، رنگ بندی آنهاست. نحوه دوخت پارچه به این سبک بسیار ساده است و حالت های شلوغ جایی ندارد.
برای درک بهتر این موضوع ، نمونه دیگری از مدل مانتو اسپرت بهاری را توصیف می کنیم و عکس زیر را مشاهده می کنید. در این تصویر سادگی را در کنار گلهای کوچک با رنگ های شاد و شور مشاهده می کنید.

مدل اسپرت مانتو

فصل پاییز را با مانتو اسپرت پاییزی تجربه کنید

در پاییز ، ما به دنبال مواد ضخیم تر برای انتخاب یک مانتو اسپرت هستیم. همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است ، علاوه بر مواد ، نوع دوخت با انواع دیگر مدل ها متفاوت است. مدل مانتو جدید پاییزی هم از جلو بسته است و هم ممکن است با یک زیپ یا دکمه باشد که نمونه جلو باز آن را می بینید.
از آنجا که هوا در پاییز سرد است ، از پیراهن های نسبتاً بلند نیز در زیر این مدل مانتو اسپرت استفاده می شود. در مورد رنگ آمیزی جالب است بدانید پارچه هایی با رنگ شاد محبوبیت بیشتری دارند.
برای مشاهده جدیدترین مدل مانتو برای افراد لاغر 2021 کلیک کنید.

مانتو اسپرت دخترانه متناسب با سلیقه دختران امروز

به طور کلی مانتو اسپرت مورد استقبال اکثر دختران قرار می گیرند و آن را در مکان های مختلف می پوشند. اگر به عکس زیر و تصاویری که از انواع مختلف مانتو اسپرت نشان داده ایم نگاه کنید ، متوجه می شوید که ست کردن آن معمولاً آسان است.

مدل مانتو اسپرت دانشجویی

در مدل مانتو اسپرت دخترانه از انواع مختلف شلوار استفاده می شود و در این میان پارچه های کتان و جین بیشترین محبوبیت را دارند. مانند تصویر زیر پوشش های مختلف و مدل های مختلف روسری ، شال یا ماسک می توان از آن برای پوشاندن سر نیز استفاده کرد.

مانتو اسپرت آزاد یکی از محبوب ترین مانتو هاست!

در بین مدل های مانتو 1400 ، یکی از  پرفروش ترین ها ، مانتو اسپرت آزاد است. برخی از دختران جوان نیز در فصل بهار از این مدل استفاده می کنند. با دیدن تصاویر زیر چه چیزی به ذهنتان خطور کرد؟ قطعاً متوجه خواهید شد که برخلاف مانتوهای مجلسی ، آنها پر زرق و برق نیستند ، اما با این وجود زیبا هستند.
در مدل مانتو اسپرت آزاد، بیشتر پارچه ها استفاده می شوند. حتی اگر آنها بخواهند این مدل را برای پاییز یا زمستان بدوزند. در واقع در مدل های جدید مانتو با سبک اسپرت آزاد جزئیات خاصی پیدا نخواهید کرد و به همین دلیل تنظیم آن با لباس ها و رنگ های دیگر آسان است.
در نمونه مانتویی که در تصویر زیر مشاهده می کنید از پارچه نخی برای دوخت آن استفاده شده است. در مدل بعدی اگر دقت کرده باشید ، نوارهای رنگی استفاده شده برای لبه آستین و لبه یقه زیبایی آن را دو چندان کرده است.با دکمه ها در مانتو اسپرت زیپ دار خداحافظی کنید!
همانطور که از نام آن پیداست هیچ دکمه ای برای دوخت آنها پیدا نخواهید کرد. این مدل مانتو اسپرت نیز مانند دیگر مانتوها طرفداران خود را دارد. در تصویر کت اسپرت زیپ دار زیر ، نحوه تزئین یقه و با چه دکمه هایی را مشاهده می کنید.
بسته به طول زیپ های استفاده شده در کت ها ، آنها با ارتفاع های مختلف گلدوزی شده اند و به راحتی می توانید انواع آنها را به خصوص در مدل مانتو 1400 در بازار مشاهده کنید. این مانتوها به دلیل ظاهر ساده اغلب از زیپ های طلایی استفاده می کنند که پنهان نیستند ، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید.
در مدل بعدی می بینید که آستین ها با مدل قبلی متفاوت است. در این سبک از زیپ کوتاه روی آستین برای ایجاد هماهنگی بین آستین و سایر قسمتهای مانتو استفاده می شود. می توانید ببینید که چه رنگهایی در مانتو اسپرت استفاده شده است. بیشتر رنگهای تیره مانند زرشکی ، مشکی و … از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.یک مانتو اسپرت گرم در هوای سرد شما را گرم می کند
این بار در مدل مانتو 1400 چه مدلهایی را در رابطه با مانتو اسپرت گرم پیدا کرده اید؟ یکی از محبوب ترین پارچه هایی که در فصول سرد در انواع سبک اسپرت مورد استفاده قرار می گیرد ، پارچه میکرو است. در تصویر زیر نیز از همین جنس استفاده شده است.
گاهی اوقات از دکمه های قابلمه ای در این سبک مانتو استفاده می شود. رنگ پارچه ها مطابق با تصویر رنگهای تیره است و دلیل این امر محبوبیت این رنگ به همراه ست آن با هر جنس و رنگ دیگری است.

مدل مانتو اسپرت دانشجویی کوتاه

خصوصیات یک مانتو اسپرت کوتاه چیست؟

در مدل مانتو کوتاه ، تنوع فوق العاده ای وجود دارد. در تصویر زیر مشخص است که پشت کت بالاتر از جلوی کت است. آستین های چین دار به همراه سادگی یقه نیز زیبایی خاصی به آن می بخشند. از طرف دیگر ، همین رنگ دکمه ها با رنگ مانتو خود باعث جذابیت بیشتر آن می شود.
مانتو های کوتاه مانند زیر دارای حداکثر قد بالای زانو هستند و به دلیل تفاوت قد در خانم ها ممکن است برای بعضی ها کمتر باشد. در مثال بعدی ، تغییر با دوخت پارچه هایی با رنگ های مختلف انجام شد. در این مدل جدید ، مانتویی که سبک اسپرت کوتاه دارد ، پشت آن کمی طولانی تر است و برخی از دختران جوان این مدل را برای رفتن به سالن ورزشی انتخاب می کنند.

سوالات متداول:
چرا دانشجویان مانتوهای اسپرت را برای دانشگاه انتخاب می کنند؟
این مانتوها از پارچه های راحت دوخته می شوند. بنابراین ، آنها گزینه خوبی برای حضور در کلاسهای آموزشی هستند.
رنگ مانتو های اسپرت چیست؟
مانتو اسپرت از تنوع زیادی در طرح و رنگ برخوردار هستند. بنابراین آنها با سلیقه بسیاری از افراد سازگار می شوند.
ویژگی های مانتو اسپرت پاییزی چیست؟
مانتو اسپرت که برای فصل پاییز انتخاب می شود ضخیم تر است. مانتو اسپرت پاییزه نسبتاً بلند هستند.
برای دوخت مانتو اسپرت از چه پارچه هایی استفاده می شود؟
پارچه نخی ، میکرو و … در طرح ها و رنگ های متنوع.

در پایان از این که مقاله را مطالعه کردید از شما سپاس گزاریم. خوشحال می شویم تجربیات خود را در زمینه  مدل مانتو اسپرت با ما در میان بگذارید.

 

منبع: b2n.ir , tinyurl.com

مانتو اسپرت ، مدل مانتو اسپرت ، مدل اسپرت مانتو ، مدل های مانتو اسپرت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *