راهنمای دوخت

آموزش الگوی پیراهن مردانه

آموزش الگوی پیراهن مردانه

طرز رسم الگوی پیراهن مردانه

امروز با یکی از سری آموزش های خیاطی در خدمت شما هستیم ، پس با ما همراه باشید تا آموزش الگوی پیراهن مردانه را داشته باشیم.
برای کشیدن پیراهن گشاد مردانه ، ابتدا یک قد به اندازه لباس و یک چهارم دور باسن به علاوه 2 تا 3 سانت بکشید. 4 سانت از لبه الگو برای سجاف و 2 سانت برای سوراخ دکمه علامت گذاری کنید و سپس کناره گردن را علامت زده و با یقه که حدود 7 سانتی متر است بازی کنیبازی کنید، سر شانه را به علاوه 2 هلال می دهیم و با شیب 3 سانتی متر رسم می کنیم. ارتفاع حلقه را بین 21 تا 23 سانتی متر بکشید ، سپس روی خط نیم تنه بدست آمده یک چهارم دور قفسه سینه به اضافه 2 تا 3 سانتی متر را مشخص کنید و به خط لگن متصل شوید.
برای آشنایی با جذابترین تیپ مردانه سال 2021 کلیک کنید.
برش پیراهن مردانه

برش پیراهن مردانه

برای کشیدن پشت پیراهن مردانه از الگوی زیر پیروی کنید:
آموزش پیراهن مردانه

آموزش پیراهن مردانه

آموزش پیراهن مردانه (الگوی آستین پیراهن مردانه)

برای کشیدن آستین ، از قسمت دولای باز 10 سانتی متر پایین رفته و تاج آستین را بکشید. خط آستین را منهای ارتفاع مچ بکشید ، سپس نصف مچ دست را به اضافه 4 سانتیمتر در پایین آستین اندازه بگیرید و خط پایین را بکشید تا مچ مستطیلی بریده شود. آن را به دور مچ به اضافه 2 و ارتفاع 11 تا 12 سانت بکشید ، سپس آن را به چهار قسمت تا کنید تا با الگو متناسب باشد.

دوخت مچ پیراهن مردانه

طرز دوخت پیراهن مردانه (الگوی آستین مردانه)

طرز دوخت پیراهن مردانه (الگوی آستین مردانه)

الگو پیراهن مردانه

برای اندازه گیری میزان درز آستین، آستین را باز کنید ، سپس در پشت آستین یک دوم خط بین مرکز و زیر دست را بدست آورید. 8 سانت بالا رفته و این خط را قیچی کنید. درز یک مستطیل 6 در 15 سانت می باشد.

الگوی آستین پیراهن مردانه

الگوی آستین پیراهن مردانه

رسم الگوی پیراهن مردانه

برای برش دادن شانه پیراهن ، ابتدا دو الگو را از پشت به جلو و جلو را از قسمت سرشانه به هم بچسبانید ، سپس از خط میانی پشت 8 سانتی متر پایین رفته و مستقیماً به حلقه پشت ، 4 سانتیمتر از کنار گردن جلو بکشید و 4 سانتیمتر از حلقه جلو بیا و این دو نقطه را به هم وصل کرده و الگوها را شماره گذاری کن.

الگو پیراهن مردانه

الگو پیراهن مردانه

برای کشیدن الگوی یقه مردانه جداگانه ، ابتدا یک خط تقریباً به نصف یقه پیراهن بکشید. از سمت چپ 3 سانتی متر بالا می روید که خط مرکزی پشت می باشد.
2 سانت از سمت راست بروید و به یک سوم خط یقه متصل شوید
سپس 2 سانت در 3 سانت دیگر بالا رفته و یقه را طوری بکشید که ارتفاع یقه در تمام قسمتها 3 سانت باشد. قسمت جلویی یقه را گرد کنید. قسمت های هاشور زده دور ریز الگو می باشند.
برای کشیدن قسمت بالای یقه ، خطی را از خط الف تا ب بکشید و مستطیلی به ارتفاع 7 سانتی متر بکشید و مطابق الگو طراحی کنید. بعد از لایه کوبی برشهای یقه و دوخت تکه بالای یقه، یقه را  برگردانید و از نقطه الف تا ب وصل کنید هلال یقه را نیز بدوزید سپس به دور گردن.

الگوی یقه مردانه

 

الگوی یقه مردانه

الگوی یقه مردانه

آموزش دوخت یقه مردانه یکی از چالش برانگیزترین آموزش ها است. اگر این آموزش به درستی انجام نشود، لباس هایی که دوخته می شوند ثبات خوبی ندارند.
در تصویر زیر می توانید کمی در مورد کشیدن الگوی یقه مردانه بیاموزید. برای آموزش کامل طراحی الگوی یقه مردانه می توانید به الگوی یقه مردانه مراجعه کنید.
 
الگوی یقه پیراهن مردانه

الگوی یقه پیراهن مردانه

از این که تا پایان با ما همراه از شما سپاسگزاریم، خوشحال می شویم تجربیات خود را در زمینه دوخت و الگوی پیراهن مردانه با ما به اشتراک بگذارید.

منبع : cutt.us , is.gd , shorturl.at

آموزش گام به گام الگوی پیراهن مردانه ، الگوی پیراهن مردانه سایز xxl ، الگوی سرشانه پیراهن مردانه ، الگوی آماده پیراهن مردانه ، خرید الگوی پیراهن مردانه ، الگوی آستین پیراهن مردانه ، رسم الگوی پیراهن مردانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *