استایل

جدیدترین مدل مانتو برای افراد لاغر 2023

مدل مانتو برای افراد لاغر و قد کوتاه

مدل مانتو برای افراد لاغر و قد کوتاه

هنگامی که زنان تصمیم به خرید لباس می گیرند ، طبق معیارهای مختلف انتخاب می کنند. رنگ ، پارچه ، جدید بودن ، مدل و … از معیارهای اصلی هر زن است. اما چاقی و لاغری را می توان یک معیار اجباری و بسیار اساسی دانست.
بسته به نقش مانتو در شکل دادن به زیبایی ظاهر شما ، مدل مانتو برای افراد لاغر یا چاق می تواند موضوعی باشد که باید به روش های مختلف پرداخته شود. در این مقاله ، ما قصد داریم به طور خاص در مورد زنان لاغر صحبت کنیم و پیشنهادات منحصر به فرد خود را به شما ارائه دهیم. اگر شما هم یک خانم لاغر هستید و به دنبال مدل مانتو جدید هستید ، این مقاله یک مقاله ایده آل برای شما است.
برای آشنایی با 
اول از همه ، بیایید ببینیم بهترین مانتوها برای زنان لاغر کدام است؟ پس از آن ، ما بهترین مدل ها را برای هر فصل معرفی می کنیم تا بتوانید بر اساس نوع بدن و فصل ، انتخاب فوق العاده و درجه یک را بر اساس این اطلاعات و عکس هایی که منتشر کرده ایم ، انجام دهید.
برای آشنایی با انواع پارچه مانتو اداری کلیک کنید.

نکاتی در مورد انتخاب مدل مانتو جدید برای زنان لاغر

بسیاری از مدل های جدید مانتو برای زنان لاغر وجود دارد. البته ، قبل از معرفی مدل ها ، اجازه دهید چند نکته مهم را بررسی کنیم و سپس به سراغ این مدل ها برویم.
بدترین مدل های مانتو برای افراد لاغر ، مانتوهای تنگ است. این انتخاب باعث می شود بیش از حد لاغر به نظر برسید. نکته بعدی در مورد قد شماست. اگر قد کوتاهی دارید از مانتو های بلند استفاده نکنید. اگر یک زن لاغر و کوتاه قد مانتو بلند بپوشد ، بسیار نامطلوب به نظر می رسد. زنان قد بلند البته می توانند از انواع مانتوهای بلند یا کوتاه استفاده کنند.
اگر از خود پرسیده اید ، بهترین مانتو ها برای زنان لاغر کدام است؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که ساتن و مخمل دو جنسیتی هستند که باعث می شوند انسان لاغر کمی ضخیم و متناسب با آنچه که هست واقعی باشد.
نکته دیگر ، سعی کنید از بین گزینه های مورد علاقه خود گزینه لایه لایه را انتخاب کنید. این لایه بندی یکی از مهمترین ویژگی های یک لباس مناسب برای یک خانم لاغر است.
بعضی اوقات خانم ها می پرسند: “چون قد کوتاهی داریم ، به نظر شما باید طرح های ساده را برای مانتو یا طرح های شلوغ انتخاب کنیم؟” پاسخ این سوال برنامه های شلوغ است. نیازی به گفتن نیست که یک طراحی بسیار شلوغ ، اعتبار و جلوه ظاهری شما را نیز پایین می آورد و بهتر است به اندازه حالت عادی شلوغ باشید. به عنوان مثال ، اگر دارای تزئینات و حتی نقش برجسته در قسمت های مختلف مانند: پشت ، آستین ، دامن و کمر باشد ، به شما کمک می کند تا ظاهر بهتری داشته باشید. دکمه ها ، گلدوزی ، مروارید دوزی ، گلدوزی منجوق ، قلم و … برخی از تزیینات زیبا هستند که برای یک مدل مانتو برای افراد لاغر بسیار زیبا به نظر می رسند.
آخرین نکته مربوط به رنگ مانتو است. وقتی برای انتخاب مدل مانتو جدید به بازار می روید ، قطعاً طرح ها و رنگ های مختلفی جلوی چشمتان قرار دارد و گاهی این تنوع انتخاب را برای شما دشوار می کند. ما یک فرمول ساده به شما می آموزیم که برای انتخاب مدل مانتو برای افراد لاغر مهم است. سعی کنید تا آنجا که ممکن است سراغ رنگهای روشن بروید.
برای مشاهده جدیدترین مدل مانتو اسپرت کلیک کنید.
در حالی که ما به زنان چاق توصیه می کنیم از سایه های تیره و تیره سیاه استفاده کنند ، اما توصیه می کنیم از طیف وسیعی از رنگ های روشن استفاده کنید. سفید ، صورتی روشن ، آبی روشن ، زرد و قرمز روشن فقط چند پیشنهاد است که به شما کمک می کند تا چاق تر به نظر برسید.

مدل مانتو برای افراد لاغر

انواع مدل مانتو برای افراد لاغر

با توجه به نکاتی که در این قسمت ارائه کردیم ، سعی خواهیم کرد بهترین مدل مانتو برای افراد لاغر معرفی کنیم. همچنین ، در طول این کار ، ما سعی می کنیم بهترین مدل مانتو جدید را ارائه دهیم تا بتوانید همزمان بهترین و جدیدترین مدل ها را بشناسید.
برای آشنایی با بهترین استایل برای افراد چاق و لاغر کلیک کنید.

مانتو راه راه افقی

شکل راه راه مانتو یکی از مواردی است که به مردم اجازه می دهد کمی متفاوت به نظر برسند. به عنوان مثال ، اگر زن کوتاه قد باشد ، می تواند از مانتو با طرح نوار عمودی برای نشان دادن قد بلندتر خود استفاده کند.
به همین ترتیب ، یک زن لاغر بهتر است یک مانتو با طرح راه راه افقی بپوشد تا عرض بدن بیشتری نشان دهد و لاغر بودن خود را پنهان کند. اگر احساس می کنید که این طرح مناسب شما نیست ، ما یک پیشنهاد دیگر برای شما داریم ، پوشیدن مانتو جلو باز و پوشیدن تی شرت با طرح در زیر آن!

مانتو یقه بزرگ و پهن

مدل مانتو مناسب افراد لاغر می تواند مانتو با یقه بزرگ و پهن باشد. در مقابل ، یقه های گرد ، دیپلمات ها و هفت گزینه خوبی نیستند.

مانتو پیراهن مردانه

این مانتوها به دلیل سایز بزرگ ، شما را چاق تر نشان می دهند. در عین حال ، این مانتوها شیک و جذاب به نظر می رسند.

مانتوهای چین دار

اگر به خاطر دارید ، در قسمت نکات گفتیم که بهتر است مدل های لایه ای بپوشید. در این زمینه ، مانتو های چین دار نیز پیشنهاد خوبی است.

مدل مانتو بازیگران لاغر

مانتو های برش از کمر

این نوع مانتو ها باعث می شوند قسمت تحتانی بدن بزرگتر به نظر برسد.

مانتو کلوش

تأثیر مانتو کلوش در زیباتر شدن زنان زیبا باعث شده است که بسیاری از زنان لاغر علاقه زیادی به مانتو کلوش نشان دهند.

 مدل مانتو حریر برای افراد لاغر

مانتو پیله دار

این مدل برای نشان دادن کمر ، پشت ، بازوها و پاها نیز بسیار مناسب است.

مانتوهای چهارخانه

هرچه طرح مانتو شلوغ باشد ، لاغرتر به نظر می رسد. مدل های چهار خانه از جمله مدل های جدید مانتو هستند که به این زودی ها از مد نمی افتند و این روزها با اقبال زیادی روبرو شده اند.
بنابراین یک مانتو چهارخانه هم برای استایل شما مناسب است و هم یک مدل مدرن.

مانتو مجلسی مدل مانتو برای افراد لاغر

مانتو برای فصول مختلف برای افراد لاغر

تاکنون برخی از معیارهای انتخاب مانتو برای زنان لاغر را ذکر کردیم و اکنون زمان فصول است.
در انتخاب مدل مانتو برای افراد لاغر ، دمای هوا در هر فصل کاملاً تأثیرگذار است و در این قسمت می خواهیم بهترین مدل ها را برای هر فصل نام ببریم.
مدل مانتو جدید بهار ، تابستان ، پاییز و زمستان را می توان بر اساس رنگ و ماده پارچه مانتو دسته بندی کرد. در فصلی که هوا گرم است ، پارچه های نازک و خنک و رنگ های روشن بهتر است و در فصول سرد ، برعکس ، مانتو هایی با پارچه های ضخیم در محدوده رنگ تیره مناسب ترند. البته توجه داشته باشید که زنان لاغر بهتر است از رنگهای بسیار تیره پرهیز کنند. به عنوان مثال مدل مانتو پاییزی که این روزها در بازار وجود دارد از پارچه های نسبتاً ضخیم و در رنگ های مناسب فصل پاییز انتخاب شده است.

مدل مانتو بهاری و تابستانی برای زنان لاغر

در این دو فصل ، مانتو های جلوباز فروش زیادی دارند. البته بهتر است به نکاتی که در بالا ذکر شد عمل کنید تا چاقتر به نظر برسید.
مانتو با پارچه شانتون ، مانتو با پارچه نخی ، مانتو با پارچه نخی ، مانتو ویسکوز مدل های مناسب مانتو بهاری و تابستانی هستند.

مدل مانتو پاییزه و زمستانی برای زنان لاغر

برخلاف فصول گرم ، در پاییز و زمستان ما مانتوهای گرم می پوشیم و به شما توصیه می کنیم. مانتوهای کتانی ، مانتوهای پشمی و مانتوهای چرمی مدلهای مناسبی برای روزهای سرد سال هستند.
خانم های لاغری که به دنبال یک مدل مانتو پاییزی یا زمستانی شیک و زیبا هستند ، بهتر است نگاهی به این عکس ها بیندازند. 

مدل مانتو پاییزه برای زنان لاغرمدل مانتو زمستانی برای زنان لاغر

در این مقاله شما را با جدیدترین مدل مانتو برای افراد لاغر آشنا کردیم، خوشحال می شویم تجربیات خود را درباره مدل های مانتو برای افراد لاغر و قد کوتاه با ما به اشتراک بگذارید.
منبع: is.gd , gg.gg , b2n.ir
مدل مانتو برای افراد لاغر  ، مدل مانتو برای افراد لاغر و قد کوتاه ، مدل مانتو بازیگران لاغر ، مانتو مجلسی مدل مانتو برای افراد لاغر ، مدل مانتو حریر برای افراد لاغر ، مدل پالتو سوییت برای افراد لاغر ، رنگ لباس برای افراد لاغر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *