استایل

ترفند های لباس پوشیدن برای جوان ماندن

چگونه با لباس پوشیدن جوان تر شویم
وقتی نوبت به سن می رسد ؛ چه 25 ساله باشید چه 55 ساله ، مهم است که لباس مناسب بپوشید تا جوانتر به نظر برسید. اگرچه پوست تازه و ظاهر بی عیب و نقص شما را جوانتر نشان می دهد ، اما نباید تأثیر لباس پوشیدن را نادیده گرفت. اگر می خواهید جوان تر از سن فعلی خود به نظر برسید ؛ اولین قدم این است که تغییراتی در کمد لباس خود ایجاد کنید. استفاده از لباس های قدیمی را متوقف کنید. سپس خواهید دید که چگونه این امر بر ظاهر جوانی شما تأثیر می گذارد. اگر هنوز نمی دانید چه لباسی متناسب با اندام شماست. بنابراین ما به شما خواهیم گفت که از کدام یک از لباس های خود خلاص شوید. ژورنال را بخوانید.
برای آشنایی با ترفندهای مد و استیل کلیک کنید.

راز های لباس پوشیدن برای جوان ماندن

لباسهای بد شکل

لباس های بزرگ و تغییر شکل یافته باعث می شود پیرتر از آنچه که هستید به نظر برسید. بسیاری از ما لباس های گشاد و راحت را دوست داریم ، اما به چه قیمتی؟ این نوع لباس ها نه تنها خوب به نظر نمی رسند. این باعث می شود بدن شما بزرگتر به نظر برسد. بنابراین می خواهید اندام متناسب و زیبا خود را به رخ بکشید. لباس های بزرگ را از خود دور کنید و به جای آن از لباس های خنک استفاده کنید.

لباس های تکراری

برای همه اتفاق می افتد که در چرخه لباس پوشیدن های تکراری قرار بگیرند. برای از بین بردن این عادت بد ، لباس های تکراری خود را در گوشه ای از کمد قرار دهید. با این کار این لباس ها از دید شما دور می شوند و در نتیجه مجبور خواهید شد لباس های مختلفی را انتخاب کنید.
خرید لباس جدید سرمایه ای است که مزایای زیر را برای شما به همراه خواهد داشت:
  • در کمد لباس تنوع ایجاد کنید
  • حس خوبی از خود ایجاد کنید
  • افزایش اعتماد به نفس

لباس های پر زرق و برق

گرچه ابراز اعتماد به نفس با استفاده از لباس های جذاب امکان پذیر است؛ اما افراط در آن نه تنها باعث جوان تر به نظر رسیدن شما می شود بلکه پیرتر نیز به نظر می رسد. به جای پوشیدن لباس های تنگ متناسب با سن خود ، به دنبال لباس هایی باشید که شما را به همان چیزی که هستید تبدیل کنید. نه بزرگتر و نه جوانتر نشان داده نشود.

تأکید بر لباس های سیاه

پوشیدن لباس مشکی یکی دیگر از عادت های بد انتخاب لباس است. این رنگ خنثی باعث می شود صورت شما بزرگتر و مسن تر از سن واقعی باشد. اگرچه اجتناب از لباس های سیاه کار ساده ای نیست ، اما ایجاد طیف رنگی در کمد لباس خالی از لطف نخواهد بود. اگر تغییر رنگ لباس برای شما بسیار دشوار است؛ با انتخاب لباس های خاکستری شروع کنید.

شلوار جین بسیار تنگ را انتخاب کنید

در مورد انتخاب شلوار جین خیلی تنگ برای لباس پوشیدن؛ از نظر شما خوب نخواهد بود. در مقابل ، شلوار جین بیش از حد گشاد باعث می شود بزرگتر از اندازه واقعی خود به نظر برسید. بنابراین ، ما به شما توصیه می کنیم شلوار جینی را انتخاب کنید که اندازه مناسبی برای اندام شما داشته باشد و ظاهر تازه و شاداب خود را نشان دهد.

لباس جیر

پارچه جیر یکی از انواع پارچه هایی است که از الیاف پشم ، ابریشم و مصنوعی تولید می شود. دلیل نشان دادن سن شما بیش از استفاده از این پارچه ها افزایش برجستگی قسمت های بدن خواهد بود. این اندامهایی هستند که معمولاً قصد ندارید آنها را بیرون بیاورید.

لباس یقه اسکی

گرچه یقه های اسکی برای لباس پوشیدن برای گرم نگه داشتن در فصل سرد بسیار مناسب هستند. اما باید بدانید که استفاده منظم از آنها باعث می شود پیرتر از سن واقعی خود به نظر برسید. استفاده از یقه اسکی به شما این احساس را می دهد که چیزی را پنهان می کنید.

لباس تنگ

اگرچه به نظر می رسد تکراری باشد ، اما لباس هایی که خیلی تنگ هستند و انحنای بدن شما را به طور نامناسبی نشان می دهند. برای جلوگیری از این اتفاق ، لباسی بپوشید که یکنواخت بر روی بدن نشسته باشد، استفاده کنید. همانطور که با این کار ظاهر زیباتر خواهید داشت. از لباسی استفاده کنید که متناسب با اندازه اندام شما نباشد. این باعث می شود شما کسل کننده و پیرتر به نظر برسید.

کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند برای استفاده در مجالس و مهمانی های خاص ایده آل خواهد بود. اما به خاطر داشته باشید که این نوع کفش در حالت عادی نشان دهنده این است که شما می خواهید به گذشته برگردید. علاوه بر این ، پوشیدن کفش پاشنه بلند به صورت روزانه باعث می شود نیمه پایینی شما پرتر به نظر برسد.

از کمربند استفاده نکنید

در حال حاضر ، استفاده از کمربند در انواع لباس ها بسیار بیشتر دیده می شود. اگر شلوار پارچه ای یا شلوار جین مورد استفاده شما به کمربند نیاز دارد. بستن کمربند شیک نه تنها بد نخواهد بود. ظاهر لباس شما را دو چندان می کند. همچنین ، در مورد روزهایی که جرات استفاده از کمربند روی لباس ماکسی خود را داشتید ، باید بگوییم که این امر باعث می شود جوان تر به نظر برسید.

لباس متناسب با فرم اندام خود نپوشید

هر بدن به شکلی خلق شده است و شناختن شکل بدن ضروری است. به عنوان مثال ، اگر بدن شما فرم گلابی شکل دارد (پایین تنه بزرگتر به نظر می رسد) ؛ بهتر است لباسی را انتخاب کنید که پایین تنه را کوچکتر نشان دهد. برای این کار از شلواری با دوخت باریک و سایه های تیره استفاده کنید و در آخر ظاهر خود را متعادل کنید.

استفاده از لباسهایی با رنگهای اشتباه

علاوه بر اهمیت شناختن اندام شما و آشنایی با لباس هایی که حالت بدن شما را متعادل نشان می دهد ؛ همچنین مهم است که بدانید کدام رنگ چهره شما را روشن می کند. آزمایش های بی شماری وجود دارد که به شما کمک می کند رنگ لباس متناسب با پوست خود را انتخاب کنید. این نه تنها باعث زیباتر شدن ظاهر شما می شود. بلکه جوانتر از سن واقعی خود به نظر می رسید. بنابراین در مورد پوشیدن خود بسیار مراقب باشید.

استفاده از گردنبندهای مرواریدی

از گردنبند مروارید خود برای مهمانی یا پیاده روی استفاده کنید. تاثیری در خواص پیری این گردنبند نخواهد داشت. بنابراین سعی کنید به جای این نوع گردنبندها از یک مجموعه جواهرات نقره ای و ظریف استفاده کنید. به این ترتیب جوان تر از سن واقعی خود به نظر خواهید رسید.

لباس‌های اکلیلی

به طور کلی ، لباس ها برای نسل جوان طراحی شده اند و استفاده از آنها توسط افراد میانسال نه تنها ظاهر آنها را جوان تر یا جذاب تر می کند. بلکه نوعی به شما یادآوری می کند که می خواهید سن خود را کمتر نشان دهید. با این حال ، اگر واقعاً به چنین لباسی علاقه دارید ؛ توصیه می کنیم آنها را با رنگ های خنثی مانند سفید یا سیاه ست کنید.

لباس با آرم از مارک های مختلف

لباس هایی که نشان های مارک هایی مانند Hollister یا Abercrombie را دارند، معمولاً برای جوانان مناسب است. اگر قصد استفاده از این نوع تی شرت ها را دارید ؛ توصیه می کنیم کمی بیشتر در این مورد فکر کنید. انتخاب چنین لباس هایی فقط تمایل شما به جوان بودن را نشان می دهد اما از سن شما نمی کاهد.

لباسی متناسب با اندام خود انتخاب کنید

پوشیدن لباس متناسب با اندام شما منجر به عدم توجه سایر افراد به قسمتهایی از بدن شما خواهد شد كه قصد تأكید آنها را ندارید. اگر می خواهید لباسی متناسب با سن خود بپوشید ؛ قوانین زیر را دنبال کنید. اگر بالاتنه بزرگتری دارید. در این قسمت به دنبال لباس های گشاد باشید و اگر پایین تنه بزرگتری دارید ، باید از لباس هایی که در پایین تنه گشاد هستند استفاده کنید.

ترفند های لباس پوشیدن

 

لباس زیر اشتباه

اشتباه رایج دیگری که باعث می شود پیرتر به نظر برسید این است: رنگ لباس زیر با رنگ لباس های بالا مطابقت ندارد. در واقع انتخاب سوتین یا لباس زیر گشاد اشتباه است. بنابراین توصیه می کنیم در این مورد دقت بیشتری داشته باشید.

لباس پشمی

لباس های پشمی ، به ویژه برای افرادی که می خواهند جوان تر به نظر برسند، اصلا ایده خوبی نیست. این نوع پارچه نه تنها بدن شما را حجیم تر می کند ؛ بلکه ظاهری بدون آراستگی برای شما ایجاد می کند. بنابراین سعی کنید به جای استفاده از پارچه های پشمی ، ژاکت یا کت متناسب با بدن خود بپوشید.

استفاده از کفش راحت

یکی از نکات لباس پوشیدن مناسب استفاده از کفش راحت است؛ هیچ چیز باعث نمی شود پیرتر از سن واقعی خود به نظر برسید. اگرچه کفش پاشنه تخت همیشه کاربردی و مفید است؛ اما استفاده از پاشنه های شیک و کوتاه تفاوت زیادی در استایل شما ایجاد می کند.

استفاده مداوم از جوراب و کفش کتانی

اگرچه استفاده از جوراب و کفش ورزشی در شرایط خاص کاملاً مناسب آن است ؛ اما نباید کفش های ورزشی را با هیچ لباسی در کمد خود بپوشید. تنظیم. این نوع سبک منسوخ شده و دیگر محبوب نیست. علاوه بر این ، پوشیدن کفش های کتانی با جوراب های خیلی بلند باعث می شود شما مانند یک کودک به نظر برسید و به هیچ وجه متناسب با سن شما نیست.

استفاده بیش از حد از جواهرات

در حالی که استفاده از چند جواهر شیک مکمل هر نوع لباسی است؛ در نحوه لباس پوشیدن خود استفاده بیش از حد از جواهرات یا قرار دادن لایه هایی از آنها روی هم خوب به نظر نمی رسد. در واقع ، سن شما را به طرز چشمگیری نشان می دهد و به نظر می رسد که شما قصد دارید سن خود را زیر لایه های مختلف جواهرات پنهان کنید.

چیکار کنم سنم کمتر دیده بشه

لباس طرح گل

لباس های گل از لحاظ ظاهری بسیار شیک هستند ، اما لباس هایی که از سر تا پا الگوی گل دارند. خوب به نظر نمی رسد بنابراین پیشنهاد می کنیم علاوه بر طرح های گلدار ، از لباس ها و جواهرات ساده نیز استفاده کنید و تعادل را در ظاهر خود ایجاد کنید.

با لباس پوشیدن چگونه سنمان را کمتر نشان دهیم

شلوارک نپوشید

شلوار جین کوتاه به هیچ وجه گزینه مناسبی برای لباس نیست. زیرا این نوع شلوارها باعث می شوند کوتاه قد به نظر برسید. در عوض ، سعی کنید شلوار جین صاف و رنگ روشن بپوشید. شلوار جین مستقیم نه تنها لاغرتر به نظر می رسد پاها در عوض ، توجه افراد را به سایر قسمت های بدن شما جلب خواهد کرد. علاوه بر این ، شلوارهای 6 جیبی از مد افتاده و استفاده از آنها فکر بدی است. سرانجام ، باید بگوییم که رعایت اصول تعیین شده در انتخاب لباس ؛ نه تنها باعث می شود سن شما متناسب باشد. همچنین باعث افزایش اعتماد به نفس شما خواهد شد. به طور کلی ، این اصول بیان می کند که ما باید از افراط و تفریط در هر زمینه ای خودداری کنیم.
پوشیدن لباس متناسب با اندام شما و پوشیدن لباس های شیک در کنار انتخاب کفش مناسب باعث می شود همیشه جوانتر به نظر برسید و به دلیل انتخاب اشتباه در لباس پوشیدن روحیه خود را از دست ندهید.
از این که مقاله را مطالعه کردید از شما سپاسگزاریم. خوشحال می شویم تجربیات خود را در زمینه مد و استایل لباس پوشیدن برای جوان ماندن با ما به اشتراک بگذارید.
منبع: b2n.ir , v.ht

چه لباسی سن را کمتر نشان می دهد ،با لباس پوشیدن چیکار کنم سنم کمتر دیده بشه ، چگونه با لباس پوشیدن سنمان را کمتر نشان دهیم ، چگونه سنمان را کمتر نشان دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *