پارچه تدی

1,100,000ریال
عرض : 1.8 متر کاربرد: پالتو، هودی، زمستانه

خرید و قیمت پارچه تدی

پارچه تدی به لباسی اطلاق می شود که در هوای سرد استفاده می شود. پارچه تدی یک پارچه زمستانی متراکم است که برای دوخت مانتو، شلوار و مقنعه قابل استفاده است و به لطف بافت متراکم، بدن را سرد نگه می دارد. اگر می خواهید در مورد پارچه عروسکی بیشتر بدانید، با ما همراه باشید و به ما بگویید پارچه عروسکی چیست.

پارچه تدی چیست؟

پارچه تدی نوعی پارچه پشمی است که بافت آن بسیار نرم و ضخیم است. ضخیم است و تا حدودی شبیه خز است، اما دارای الیاف کوچکتر و همچنین ضخیم تر و گرمتر است.
پارچه تدی شبیه پارچه ببعی است، اما در مقایسه با پارچه ببعی، تدی الیاف بلندتر و گشادتری دارد.
اگر لاغر و بلند قد هستید و به دنبال یک لباس گرم و نرم هستید، تدی بهترین انتخاب است. زیرا پارچه مخملی مقداری حجم به شما می دهد. لباس های عروسکی معمولا در سایزهای بزرگ دوخته می شوند، اما در انتخاب لباس با پارچه تدی، بهتر است به سایز آن توجه کنید و اندازه ای را انتخاب کنید که کاملا به شانه هایتان می نشیند. در غیر این صورت شما را تنبل و بزرگتر از آنچه هستید نشان می دهد. برای هماهنگی با لباس های پارچه ای تدی، بهتر است از شلوارهای جاذب مانند ساق چرمی استفاده کنید.
پارچه عروسکی معمولا ساده است، پارچه عروسکی نادر است. پارچه تدی در مناطق سردسیر طرفداران زیادی دارد و رنگ های متنوع آن علاوه بر مانتو برای دوخت شلوار، هودی، پیراهن، لباس بچه گانه، حوله و پتو نیز مفید است.

پارچه میکروفیبر چیست؟

مزایای پارچه اسباب بازی
یکی از ویژگی های پارچه تدی این است که با وجود ضخامت و گرمی، به پوست شما اجازه تنفس می دهد و مانند الیاف مصنوعی سفت و سفت نیست.
پارچه مخملی را می توان به تنهایی پوشید و بدن شما را مانند سایر لباس های پشمی گرم نمی سوزاند.
بسیار راحت و نرم است و در آن احساس آرامش خواهید کرد.
تنها عیب پارچه تدی این است که هنگام برش می ریزد اما بعد از دوخت مشکلی ندارد.