خرید و قیمت پارچه کرپ حریر

امسال با فرا رسیدن فصل تابستان استفاده از پارچه های سبک و نازک رواج پیدا کرده است، زیرا پارچه کرپ حریر بسیار خنک و سبک هستند. برای بافتن پارچه کرپ حریر از ابریشم طبیعی یا مصنوعی استفاده می شود.

استفاده از ابریشم به داشتن پارچه ای نرم و سبک کمک می کند. درصد ابریشم استفاده شده در انواع پارچه کرپ حریر متفاوت است. با تغییر قسمت کرپ حریر جنس و نام پارچه تغییر می کند. یکی از محبوب ترین پارچه های ابریشمی کرپ حریر است.

رویه این پارچه ابریشمی شبیه کرپ است. درخشندگی و شفافیت آن مانند ابریشم است. رنگ تیره ای دارد و برای ساخت لباس و کتان بسیار مفید است. همچنین برای لباس های ماکسی و لباس هایی که نیاز به پارچه ساده دارند مناسب است.

اصولاً پارچه کرپ حریر به دلیل سبک و نرم بودن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. کرپ حریر کمی ضخیم تر از حریر ژورژت است، کشش و چروک نمی شود و برای دوخت این پارچه نیازی به آستر ندارد.

نحوه شستن پارچه کرپ حریر

به دلیل نرمی آن، بهتر است آن را با دست با آب در دمای 35 درجه بشویید و برای حفظ لطافت اولیه، کمی سرکه به آب اضافه کنید و سپس بشویید. این محلول بعد از شستن سپس با حرارت کمی و غیر مستقیم انجام می شود به طوری که یک پارچه نخی روی پارچه گذاشته و سپس انجام می شود.

کرپ ابریشم
کرپ سوترا
کاربرد پارچه کرپ ابریشم
این نوع پارچه نازک و محکم است و برای دوخت انواع زیر قابل استفاده است:
لباس شب
خیاطی لباس مردانه
دوخت لباس زنانه
دوخت لباس بچه گانه

نکات مهم در خرید پارچه کرپ حریر

هنگام خرید پارچه کرپ حریر باید به عرض پارچه – نوع خرید (اینترنتی یا حضوری) – نحوه دریافت پارچه خریداری شده – حتما قبل از برش با رنگ تخته و اصالت پارچه دقت کنید. مرکز فروش توصیه می کنیم به راحتی و با خیال راحت از نمایندگان فروش ما به صورت آنلاین خرید کنید. یکبار با ما خرید کنید تا لذت خرید را تجربه کنید.